ZASŁUŻENI GDAŃSKIEGO KOŁA:

Sławomir Nowak – poseł na Sejm IV, V, VI i VII kadencji. W latach 2007–2009 sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i szef gabinetu politycznego premiera Donalda Tuska, w latach 2010–2011 sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta ds. kontaktów z rządem i parlamentem, w latach 2011–2013 minister transportu, budownictwa i gospodarki morskiej.

Agnieszka Pomaska – radna Miasta Gdańska w latach 2002-2009, posłanka na Sejm VI, VII, VIII i IX kadencji.


Agnieszka Owczarczak – radna Miasta Gdańska 2006-obecnie,
Przewodnicząca Rady Miasta Gdańska od 2018 roku

Michał Owczarczak – Wicewojewoda Pomorski w latach 2007-2015;
obecnie Sekretarz Regionu Pomorskiego Platformy Obywatelskiej RP

Dobrawa Morzyńska – radna Miasta Pruszcza Gdańskiego w latach 2010-2014,
radna Sejmiku Województwa Pomorskiego w latach 2014-2018

Marcin Kurkowski – Zastępca Burmistrza Rumi 2014-obecnie

Maciej Krupa – radny Miasta Gdańska 2006-2014
Piotr Skiba – radny Miasta Gdańska 2006-2014
Tomasz Słodkowski – radny Miasta Gdańska 2006-2010

Piotr Borawski – radny Miasta Gdańska w latach 2010-2018,
Zastępca Prezydent Miasta Gdańska od 2018 roku
Dariusz Słodkowski – radny Miasta Gdańska 2010-2014
Szymon Moś – radny Miasta Gdańska 2010-2014
Adam Nieroda – radny Miasta Gdańska 2010-2018

Magdalena Olek – radna Miasta Gdańska 2014-2018
Beata Jankowiak – radna Miasta Gdańska 2014-obecnie

Cezary Śpiewak-Dowbór – radny Miasta Gdańska 2018-obecnie;
Przewodniczący Klubu Radnych KO w RMG
Łukasz Bejm – radny Miasta Gdańska 2018-obecnie;
Sekretarz Generalny SMD
Krystian Kłos – radny Miasta Gdańska 2018-obecnie
Michał Hajduk – radny Miasta Gdańska 2018-obecnie

Radni Dzielnic:

Agnieszka Rezmer – Przewodnicząca Zarządu Dzielnicy Chełm
Marcin Mickun – Przewodniczący Zarządu Przymorze Małe
Dominik Bób – Przewodniczący Zarządu Krakowiec-Górki Zachodnie
Bartosz Bejm – Zastępca Przewodniczącego Zarządu Dzielnicy Zaspa Młyniec
Paweł Piasecki – Członek Zarządu Dzielnicy Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia
Mikołaj Sobczak – Radny Dzielnicy Oliwa

Przewodniczący koła:

1995-1996 Marcin Andrukowicz
1996-1998 Sławomir Nowak
1998-1999 Michał Owczarczak
1999-2003 Maciej Krupa
2003-2005 Agnieszka Owczarczak
2005-2007 Szymon Moś
2007-2008 Adam Nieroda
2008-2009 Dariusz Słodkowski

2009-2010 Łukasz Zaręba
2010-2012 Mikołaj Grzegorczyk
2012-2013 Krystian Kłos
2013-2013 Inga Zdzińska
2013-2015 Łukasz Bejm
2015-2016 Dominik Bób
2016-2017 Anna Ciftci
2018-obecnie Bartosz Bejm